Máme viac než 11 rokov skúseností v oblasti prepravy zvierat

Sme spoločnosť čo profesionálne prepravuje zvieratá

Už v roku 2007 sme založili prepravnú spoločnosť Írsko Kuriér, ktorá prepravovala zásielky, balíky, sťahovala pre komunitu Slovákov a Čechov žijúcich v Írsku a Severnom Írsku. Neskôr naše služby začali využívať aj iné komerčné spoločnosti, ktoré potrebovali prepraviť tovar. Prakticky hneď od začiatku sme začali robiť aj prepravu zvierat.

V roku 2016 sme expandovali na Anglický trh, pod názvom UK Kuriér. Koncom roka 2018 sme založili novú spoločnosť Pet-Trans.eu, ktorá sa bude špecializovať len na profesionálnu prepravu zvierat v rámci Európskej Únie - EÚ.

Riadne registrovaný a legálny prepravca zvierat

Naša prepravná spoločnosť spĺňa všetky legálne náležitosti pri preprave zvierat v rámci Európskej únie – EÚ. Naši zamestnanci, ktorý prepravujú zvieratá sú certifikovaný šoféri typu 2 na dlhé cesty. Disponujeme aj špeciálne upraveným vozidlom, ktoré je schválené Štátnou veterinárnou a potravinovou správou SR (ŠVPS SR).

Naše vozidlo

Bezpečné

Disponujeme špeciálne upraveným vozidlom, ktoré je schválené Štátnou veterinárnou a potravinovou správou SR (ŠVPS SR).

Zvieratá cestujú v špeciálnych a na mieru vyrobených prepravných boxoch. Čo im poskytuje maximálne možné bezpečie pri cestovaní. K tomu čerpáme skúsenosti od roku 2007, od kedy sme začali bezpečne a legálne prepravovať zvieratá. Skúsenosti sú jeden z kľúčov k úspechu.

Rýchle

S takýmto vozidlom prebieha cestovanie rýchlejšie a plynulejšie, ako na bežnej dodávke do 3,5T.

U nás zvieratá necestujú s balíkmi, alebo vo voľne položených alebo inak nezaistených prenosných prepravných boxoch! Kľúčom k rýchlej preprave sú aj naši zamestnanci, ktorý sú certifikovaný šoféri typu 2 na dlhé cesty. K tomu ešte ďalší kolegovia v kancelárií, čo starostlivo naplánujú a sledujú optimálnu trasu.

Komfortné

Prepravný priestor, kde cestujú zvieratá je nezávisle od vozidla klimatizovaný. Teplota je počas celej prepravy aktívne temperovaná na ideálnu, podľa potreby.

Naše vozidlo disponuje nezávislým kúrením, chladením a ventiláciou. Zvieratám poskytujeme maximálny možný komfort počas celej prepravy, bez ohľadu na ročné obdobie!

Naši partneri

Jirotransport
www.jirotransport.eu
Írsko Kuriér
www.irsko-kurier.sk | www.irsko-kuryr.cz
UK Kuriér
www.uk-kurier.sk | www.uk-kuryr.cz

Poskytujeme profesionálny servis pre vaše zvieratko

Vďaka našim nazbieraným skúsenostiam po dlhých rokoch, vieme prepravovanému zvieratku zaručiť cestu bez stresu.

Naši zákazníci o nás povedali

  • Hodnotenie z vlastných skúseností je 10 z 10 preprava, prístup a team ako celý je na 100% odporúčam aj vám využiť ich služby.